Ústecký Z domova Zprávy podle krajů

VIDEOREPORTÁŽ: Kočičky z útulku Fousek Úpořiny čekají na tradiční vánoční dárky

ÚPOŘINY – Vánoční sbírka pro opuštěné Fousky, tak se jmenuje tradiční akce, kterou pořádá Teplický deník ve spolupráci s Nákupním centrem Olympia Teplice,  kde je také v infostánku sběrné místo pro dárečky určené opuštěným kočičkám útulku Fousek v Úpořinách. 

Blíží se Vánoce a kočičky z Fouska v Úpořinách by také rády dostaly dárek. Budou tak moc vděčné, pokud si i letos na ně vzpomenete malým dárkem. Redakce zpravodajského serveru Zprávy-Teplice.cz přímo u členů spolku na ochranu zvířat Fousek v Úpořinách přijela natočit videoreprotáž.

„Se 130 kočkami a koťaty patříme v současnosti mezi jednu z největších ochranářských organizací v republice. Budeme vděčni za jakékoliv kvalitnější konzervy, paštičky, granule, kočičí mlíčka, stelivo a hračky. Uvítáme i mycí a dezinfekční prostředky, pelíšky a škrábadla. Prostě se hodí vše. Pro nemocného kocourka Alánka, který se do Fousku dostal zraněný a ve velmi zuboženém stavu, navíc nutně potřebují inkontinenční nebo přebalovací podložky,“ popsala, co po své kočičí svěřence potřebují, Irena Málková.

Sběrné místo Informačního stánku je otevřené každý den od 9.30 hodin a 20.30 hodin. Nalznete ho u hlavního vchodu, před pizerií Trappola. Vánoční sbírka pro Fouska potrvá do 20. prosince.

Více informací o Útulku Fousek Úpořiny naleznete také ZDE

VIDEOREPORTÁŽ Z ÚPOŘINSKÉHO ÚTULKU FOUSEK:

Videoreportáž připravili: Eva Růžičková a Honza Vraný

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář