Krimi Složky IZS Ústecký Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

Tři ranní požáry střech objektů zaměstnaly hasičské jednotky v Ústeckém kraji

ÚSTECKÝ KRAJ – Hned třikrát kvůli požárům střech objektů vyjížděly jednotky profesionálních i dobrovolných hasičů v ranních hodinách v Ústeckém kraji. Hořelo na Rumbursku a dvakrát na Lounsku. Informuje o tom mluvčí krajských hasičů Lukáš Marvan.

Jednotka HZS ÚK ze stanice Šluknov a dobrovolná jednotka z Rumburku vyjely k požáru do Stepní ulice v Rumburku. Hořela podlaha a strop místnosti od krbových kamen. Zasažena byla i střecha domu. Hasiči podlahu, sádrokartonový strop a střechu rozebrali. Požár lokalizovali v 5:05 a zlikvidovali v 6:16. Po provedení závěrečné kontroly bylo místo události předáno majitelce domu.

Pět hasičských jednotek vyjelo k požáru střechy dílny v obci Domoušice, okres Louny. Hasiči nasadili čtyři vodní proudy a střechu rozebrali. Požár lokalizovali v 2:55 a zlikvidovali v 3:25. Na závěr provedli kontrolu termokamerou. Příčina vzniku požáru a škoda se vyšetřuje.

Čtyři hasičské jednotky vyjely k požáru v obci Truzenice okres Louny. Hořela střecha statku. Hasiči zřídili čerpací stanoviště a zasahovali z výškové techniky. Požár lokalizovali v 2:52 a zlikvidovali v 4:24. Oheň zasáhl i vedle stojící vrbu. Příčina vzniku požáru a škoda se vyšetřuje.

Autor: Honza Vraný
Ilustrační snímek autor

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz