Krimi Složky IZS Ústecký Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

Opilec za volantem svezl na Teplicku dívku, ale domů nedojela! Po těžké nehodě skončili oba v nemocnici

OLDŘICHOV U DUCHCOVA – Doslova podruhé se narodila dvaadvacetiletá dívka z Duchcova, když usedla do auta k opilému třiačtyřicetiletému řidiči. Místo doma totiž skončila s vážným zraněním v nemocnici.  Opilec za volantem ve vysoké rychlosti nevybral u koupaliště Barbora zatáčku, vylétl ze silnice a narazil do domu.

Zatímco řidič vyvázl z nehody pouze s lehčím zraněním jeho mladá spolujezdkyně dopadla mnohem hůř a musela se podrobit mimo jiné také operaci zlomeniny ruky.

„Má dcera se doslova podruhé narodila! Chtěla bych tímto apelovat nejen na mladé lidi, ale na všechny, aby nesedali k opilcům do auta! Pokud oni chtějí hazardovat se svým životem, prosím! Ať ale přitom neubližují druhým,“ svěřila se po vážné nehodě matka vážně zraněné dívky Jitka s tím, že v takových to případech to nejvíce odnesou nevinní a opilci vyváznou z ošklivě vyhlížející nehody jen se šrámy!

Nejen ona ale i policisté a odborníci tak apelují na spolujezdce, kteří usedají do aut, aby si uvědomili, jaké následky podobné „hazardérství“ může mít! Tentokrát nehoda totiž dopadla ještě dobře! „Dcera se po operaci naštěstí již zotavuje a dává se do kupy! Budeme asi slavit druhé narozeniny! Policisté říkali, že měla obrovské štěstí! Nehoda totiž mohla skončit tragicky,“ dodala matka dívky Jitka.

Autor: Honza Vraný

 

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

One Reply to “Opilec za volantem svezl na Teplicku dívku, ale domů nedojela! Po těžké nehodě skončili oba v nemocnici

Napsat komentář