Krimi Složky IZS Ústecký Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

NEVIDĚLI JSTE JI? Policisté stále pátrají po pohřešované seniorce z Teplicka, která je již týden nezvěstná

TEPLICKO – Ani po týdnu intenzivního pátrání se policistům nepodařilo najít seniorku, která je pohřešovaná od neděle 29. července 2018. Přestože proběhlo několik rozsáhlých pátracích akcí v okolí míst, kde by se mohla vyskytovat a to i za použití vrtulníku, potápěčů zásahové jednotky a psovodů nejen policejních, ale také ze Záchranné brigády kynologů Ústeckého kraje, žena je stále nezvěstná.

Hledaná žena užívá léky na Alzheimerovu chorobu, kvůli nemoci si občas nemusí uvědomovat realitu. Naposledy byla prokazatelně spatřena manželem v neděli ráno kolem 8:30 hodin, kdy odešla z místa bydliště ve Světicích u Bystřan. Nemá u sebe doklady ani mobilní telefon. Na sobě by měla mít oblečené šedé kalhoty, barevné tričko, na nohou pantofle. U sebe by mohla mít černou koženkovou kabelku, na krku zlatý řetízek s kulatým přívěskem, zlaté náušnice a zlatý prstýnek.

Veškeré dostupné informace k pohřešované osobě (pokud není odkaz aktivní, byla již osoba vypátrána): http://aplikace.policie.cz/patrani-osoby/PersonDetail.aspx?person_id=22000729180409

Kriminalisté získali poznatky, že seniorka byla viděna v neděli 29. července ve Lbíně – Pytlíkově a poté i v Kladrubech. Následujícího dne, tedy v pondělí 30. července kolem 15:30 hodin byla viděna v obci Lbín.

„Tímto žádáme řidiče, jejichž vozidla jsou vybavena kamerami, a kteří projížděli od neděle 29. 7. 2018 do úterý 31. 7. 2018 v lokalitě mezi obcemi Bystřany – Úpořiny – Lbín – Kladruby – Hradiště – Dolánky, aby poskytli Policii České republiky kamerové záznamy, které by mohly napomoci v dalším pátrání,“ dodává mluvčí teplické policie Dan Vítek.

Veškeré poznatky k pobytu nebo výskytu pohřešované ženy je možno předat na linku 158 případně na nejbližší oddělení PČR.

Autor: Honza Vraný

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

One Reply to “NEVIDĚLI JSTE JI? Policisté stále pátrají po pohřešované seniorce z Teplicka, která je již týden nezvěstná

  1. Pingback: Webbschools.org

Napsat komentář