Kultura Liberecký Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

Z KULTURY: Noc s hvězdami letos už po dvacáté na Zámku v Zahrádkách na Českolipsku

ZAHRÁDKY – Zámek Zahrádky na Českolipsku byl dějištěm už 20.ročníku benefičního koncertu NOC S HVĚZDAMI, který tradičně připravuje se svým produkčním týmem Martin France a MARTINPRODUCTION. 

I v sobotu 4.srpna byl připravený bohatý program na dvou pódiích. V odpoledním programu zazpívali M. Šatník, K.Hűbsch, P.Vondráček, S.Křováková, P.Armstrong Ondria, Z. Nová, D. Deyl, M. France, I.Csáková, M. Laiferová a J.Laufer. Nechbělo losování dárků pro diváky a předání šeku starostovi obce Zahrády L. Chvojkovi – letos se na obnovu vyhořelého prvního patra zámku vybralo 58.352,- korun. Překvapením pro diváky byla pánská kabaretní skupina The Roosters. Závěrem si všichni interpreti včetně modrátorské dvojice Mayerová-Boura zazpívali hit J. Laufera “ Sbohem, lásko, já jedu dál“.

Večerní program tvořily formace : El Electro Folk, The Rock Set se zpěvačkou Zuzu Novou a největšími hity od Roxette a tečku za večerním programem udělal M. Černoch se svoji novou kapelou LeWe.

Noc s hvězdami není jen to, na co jsou návštěvníci za ta léta již zvyklí, ale vždy je to něco navíc – ať už host v programu nebo překvapení, milá a pohodová atmosféra.  Noc s hvězdami to jsou také milá a nečekaná setkání.

Na fotce náš kolega Vlasta Vébr předává dárek pravidelné návštěvnici Janičce. Agentura JV Press byla v letošním roce hrdým mediálním partnerem – DĚKUJEME.

Autor: Vlasta Vébr

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář