Krimi Složky IZS Ústecký Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

KARAMBOLY: Při třech ranních nehodách se v Ústeckém kraji zranilo celkem sedm lidí

ÚSTECKÝ KRAJ – Hned tři dopravní nehody zaměstnaly dnes ráno profesionální hasiče na severu Čech. Bouralo se v Litvínově, u obce Kozly na Lounsku a na Děčínsku! Potvrdil to mluvčí krajských hasičů Lukáš Marvan s tím, že pří nehodách bylo zraněno celkem sedm lidí!

Jednotka profesionálních hasičů ze stanice Litvínov vyjela k dopravní nehodě osobního auta a bagru v Meziboří. Při nehodě byla zraněna řidička osobního auta. Odvezla ji Zdravotnická záchranná služba. Hasiči asistovali Zdravotnické záchranné službě, provedli protipožární opatření a uklízeli vozovku.

Profesionální hasiči ze stanice Most vyjeli k ranní dopravní nehodě osobního auta u obce Kozly. Dopravní nehoda se stala už jeden kilometr na území okresu Louny. Auto se převrátilo přes střechu a skončilo mimo vozovku. Při nehodě byla zraněna řidička vozu, odvezla ji Zdravotnická záchranná služba.

Dvě hasičské jednotky pak vyjely k dopravní nehodě dvou osobních aut u Vysoké Lípy nedaleko Jetřichovic okres Děčín. Při karambolu bylo pět lidí lehce až středně zraněno. Vzala je do péče zdravotnická záchranná služba. Silnice byla během zásahu složek IZS zcela uzavřena.

Autor: Honza Vraný

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

One Reply to “KARAMBOLY: Při třech ranních nehodách se v Ústeckém kraji zranilo celkem sedm lidí

Napsat komentář