Auto-Moto Finance Sport Technika Ústecký Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

ZAUJALO NÁS: Neplatné vstupenky na Czech Truck Prix v Mostě odhalí upravený systém čteček

MOST – Stejně jako v minulých letech se nyní na černém trhu objevily vstupenky na závod evropského šampionátu okruhových tahačů European Truck Racing Championship (FIA ETRC), který se pod tradičním názvem Czech Truck Prix jede o tomto víkendu už pošestadvacáté na mosteckém autodromu.

„Varujeme před nákupem levnějších vstupenek na závod od podvodníků. Do areálu autodromu se s nimi nikdo nedostane. Systém totiž díky čtečkám okopírovanou či již použitou vstupenku odhalí a zablokuje ji,“ upozornila obchodní a marketingová ředitelka společnosti AUTODROM MOST Jana Svobodová.
Nový systém prodeje vstupenek autodrom využívá druhým rokem. „Jsme proto schopni nechat ho upravit tak, aby i bezplatné vstupenky pro hosty a partnery mohly být kontrolovány ve speciálním režimu. Sledujeme neoficiální, a tedy podvodné prodeje vstupenek na internetu. Čárové kódy na nich okamžitě rušíme. Více informací vzhledem k ochraně systému sdělovat nebudeme,“ upřesnila Svobodová.

Důrazně zároveň doporučuje pořídit vstupenku v předprodeji v on-line systému prostřednictvím webových stránek autodromu. „Ve dnech konání závodu pak každý bez obav zakoupí lístek přímo na pokladnách u vchodů,“ doplnila.

Titul evropského šampiona FIA ETRC z loňského roku obhajuje český jezdec Adam Lacko z roudnického týmu Buggyra. V Mostě se jako každoročně může těšit na mohutnou podporu desítek tisíc věrných domácích fanoušků. Součástí závodního víkendu Czech Truck Prix budou i vložené série Octavia Cup, Renault Clio Cup Central Europe a KIA Platinum Cup. Doprovodný program nabídne už v pátek 31. srpna odpoledne spanilou jízdu truckových speciálů ulicemi Mostu s autogramiádou jezdců na centrálním náměstí, dále pak Truck Festival, leteckou akrobatickou show účastníka světového šampionátu Red Bull Air Race Master Class Petra Kopfsteina, taxijízdy v upravených speciálech či různé atrakce pro děti zdarma.

Autor: Jan Foukal

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář