Praha Sport Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

ZE SPORTU: Dubský thajboxerský klub Leonidas otevřel sezonu dvěma výhrami

DUBÍ / TEPLICE – Dne 8. 9. 2015 se konalo 1. kolo Mistrovství ČR Muay Thai pořádané C.M.T.A v pražské TJ Spoje. Náš klub Leonidas Gym Muay Thai Teplice vyslal do boje dvě děti.

K prvnímu dětskému zápasu nastoupil Lukáš Klaška (14 let) proti těžšímu borci z Kuro gym Osek, se kterým předvedl vyrovnaný zápas. I přes váhový handicap vyhrál Lukáš 3:0 na body.

Druhý juniorský zápas měl Jiří Novák (15 let), který nastoupil proti borci z Hanuman gym Praha. V úvodním kole zaskočil svého soupeře hned v první minutě. Jirka trefil soupeře tvrdým zadním direktem, za kterým hned směřoval kop na hlavu což pražana zaskočilo a stáhl se spíše do obrany, kde byl v průběhu kola 2x počítán. Začátkem druhého kola se Jirka hned opřel do útoku a zasáhl soupeře několikrát obloukovými údery a lokty. Rozhodčí pak ukončil zápas KO.

Oba chlapci začali přípravu na klubovém soustředění , kde s našimi reprezentanty a dalšími dětmi udělali skupinu 22 dětí, kteří na Benecku trénovali dvoufázově a zaměřili jsme se hlavně na sparing a fyzičku.

Touto cestou bych rád poděkoval za pomoc firmám Stavmart s.r.o. a Molík reality s.r.o. Dále bych všechny rád pozval děti od 8 let a dospělé na nábor, který se bude konat 18.9. od 18:00 v Tovární 51 Dubí , kde ji sídlo našeho klubu.

Autor: Trenér: Ladislav Horejš
Leonidas Gym Muay Thai Teplice

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář