Auto-Moto Krimi Složky IZS Ústecký Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

AKTUALIZUJEME: Karambol na Ústecku má tragické následky! Při nehodě zemřel motorkář a jeden chodec, další dva lidé utrpěli vážná zranění

ÚSTECKO – Dva mrtví a dva těžce zranění, taková je smutná bilance noční tragické nehody na silnici mezi Ústím nad Labem a Chlumcem. Do skupinky chodců tam narazil osmadvacetiletý motorkář, toho následně přejelo ještě auto! Následky karambolu jsou víc než tragické, motorkář a jeden z chodců ve věku třiadvacet let, utrpěli závažná zranění neslučitelná se životem. Další dva lidé utrpěli těžká zranění. 

O tragické nehodě na Ústecku jsme informovali na našem webu již včera večer, kde situace byla krátce po nehodě dost nepřehledná. Některé původní informace hovořily i o tom, že v místě havarovali dva motorkáři.

Tragédie se odehrála poblíž autobusové zastávky na křižovatce hlavní silnice s odbočkami na Chlumec a Chabařovice a Ústí nad Labem. Skupinka lidí patrně vystoupila z autobusu. Do chodců následně vrazil motorkář. Toho posléze podle policistů přejel osobní automobil. Okolnosti celé nehody jsou ale stále ještě ve vyšetřování kriminalistů ústecké policie. 

Autor: Honza Vraný

 

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

2 Replies to “AKTUALIZUJEME: Karambol na Ústecku má tragické následky! Při nehodě zemřel motorkář a jeden chodec, další dva lidé utrpěli vážná zranění

Napsat komentář