Kultura Ústecký Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

Legendární česká rocková kapela Katapult vystoupila v rámci svého turné ve Dvoře Perlová voda

KOSTELEC NAD OHŘÍ – V rámci svého aktuálního Turné 2018 „Šťastné narozeniny“ vystoupila legendární česká rocková kapela Katapult ve Dvoře Perlová voda. Pro několik stovek účastníků to byl doslova sváteční večer. Od kultovního úspěšného „stříbrného“ alba uplynulo dlouhých 40 let a lídr kapely letos slaví sedmdesátku.

„Katapulti“ předvedli průřez všemi svými deskami a nezanechali v publiku nikoho v klidu. Sám Olda Říha předvedl skvělý výkon, ke konci dokonce vlezl na stage a všem ukázal, že má sil na rozdávání. Již několik let ho doprovází baskytarista Andy Budka, který perfektně nahradil legendárního Jiřího „Dědka“ Šindeláře a bubeník Ondřej Timpl. Škoda jen, že do programu se nedostala jím zpívaná pomalá skladba „Oči“. V závěru koncertu dostal prostor zahrát si na podiu i Oldův „asistent“ a koncert končil Velkou děkovačkou za zvuků písně Forever Young.

Pořadatel Dvůr Perlová voda se představil ve velmi dobrém světle, vše fungovalo na výbornou a jak zaznělo od jednoho z návštěvníků „je to první akce, třeba se z toho stane tradice a uvidíme tady další české kapely Chinaski, Kryštof…“.  A to opravdu není špatný nápad.

FOTOGALERIE Z TURNÉ SKUPINY KATAPULT…

Autor: Standa Hylán
Foto: autor

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář