Kultura Složky IZS Sport Ústecký YouTube Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

VIDEOREPORTÁŽ: Budoucí hasiči opět soutěžili ve školním požárním útoku a disciplínách TFA v Chomutově

CHOMUTOV – Na start 4. ročníku soutěže O pohár ředitele školy v Požárním útoku a disciplínách TFA se v areálu Střední odborné školy energetické a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnické školy (ESOZ) v Chomutově dnes postavilo několik desítek studentů.

„Soutěž byla i letos určena především pro žáky všech čtyř ročníků oboru Požární ochrana, a to jak strojník požární techniky, tak technik požární ochrany,“ řekl zástupce ředitele školy Ing. Miloš Holopírek. Někteří studenti absolvovali dokonce obě soutěže. Závod i letos se svým týmem připravila vedoucí Domova mládeže školy ESOZ Chomutov Andrea Gubelová a povedl se na výbornou. Mediálním partnerem školy byla i letos agentura JV Press.cz.

VIDEOREPORTÁŽ ZE STUDENTSKÉ SOUTĚŽE BUDOUCÍCH HASIČŮ V CHOMUTOVĚ

Videoreportáž připravil: Honza Vraný/JV PRESS

V silovém víceboji TFA čekalo na budoucí profesionální hasiče celkem osm soutěžních disciplín. Tentokrát se na start náročné soutěže postavily také tři studentky. Patrně nejnáročnější závěrečná disciplína, která na soutěžící čekala, byl opět běh po schodišti do pátého patra, kde byl také již tradiční cíl celé soutěže.

Pro zlato nakonec doběhl Stanislav Zatloukal z třídy PO3 s rekordním časem 0:03:51, na druhém místě skončil Martin Adámek s časem 0:04:06 a na třetí místo pak doběhl David Beseda s časem 0:04:19. Jak se po soutěži štábu agentury JV Press studenti na „bedně“ svěřili, byly pro ně patrně nejtěžší závěrečné schody.

VÝSLEDKY SOUTĚŽE TFA:

  1. místo Stanislav Zatloukal   PO2
  2. místo Martin Adámek  PO4
  3. místo David Beseda  PO3

Kategorie TFA dívky

  1. místo Jana Prokešová  TPO3
  2. místo Kateřina Ježková  2PO Semily
  3. místo Anna Holcrová TPO2

Autor: Honza Vraný

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

2 Replies to “VIDEOREPORTÁŽ: Budoucí hasiči opět soutěžili ve školním požárním útoku a disciplínách TFA v Chomutově

Napsat komentář