Krimi Liberecký Složky IZS Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

AKTUÁLNĚ DÍTĚ V OHROŽENÍ: Na Liberecku policisté pátrají po čtrnáctileté školačce, která zanechala dopis na rozloučenou – JIŽ BYLA NALEZENA

LIBERECKO – Dítě v ohrožení! Od úterního odpoledne policisté pátrají po 14leté dívce z Liberecka. Její zmizení oznámila matka policistům kolem dnešní čtvrté hodiny odpoledne poté, co se dívka nevrátila ze školy.

Současně ale matka zjistila, že dcera ráno do školy vůbec nedorazila. Dívenka je ve špatném psychickém stavu, doma zanechala dopis, ve kterém uvedla, že je špatná dcera. Děkujeme za sdílení!

Dívenka je ve špatném psychickém stavu, doma zanechala dopis, ve kterém uvedla, že je špatná dcera. Jedná se o nekonfliktní, bezproblémovou dívenku, v minulosti nebyla nikdy pohřešována.

Bohužel není možné ani zjistit, kde se pohybuje, nemá u sebe mobilní telefon. Na sobě má barevnou sportovní bundu, atypické sportovní boty modré barvy s bílou podrážkou. U sebe by měla mít tmavě šedý batoh (vše viz foto). Dívenka nosí dioptrické brýle s výraznými černými obroučkami.

Po dívce aktuálně pátrají desítky policistů, prověřují kamarády, spolužáky, známé, nemocnice, obchodní centra, taxíky, MHD. Při pátrání vypomáhají i strážníci Městské policie, ze vzduchu pátrá po dívence i vrtulník Letecké služby Policie České republiky. Pokud dívenku někdo viděl, nebo ví, kde se pohybuje, ať kontaktuje policejní tísňovou linku 158.

Odkaz na pohřešovanou dívku policejní databáze naleznete ZDE. V případě, že odkaz již nebude aktivní, byla dívka nalezena. Zatím tomu ale tak nední!

AKTUALIZUJEME… Kolem 21.00 hodiny policisté pátrání po školačce ukončili. Pohřešovanou školačku se policistům podařilo najít, je  živá a zdravá a zpět u rodičů.  Bližší informace vzhledem k věku dítěte policisté neuveřejnili! Dívku policie již vymazala i z databáze pohřešovaných osob! 

Zdroj: Policie ČR

 

 

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

One Reply to “AKTUÁLNĚ DÍTĚ V OHROŽENÍ: Na Liberecku policisté pátrají po čtrnáctileté školačce, která zanechala dopis na rozloučenou – JIŽ BYLA NALEZENA

Napsat komentář