Krimi Praha Složky IZS Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

AKTUALIZUJEME: V pražské nemocnici zemřela žena, kterou minulé pondělí uštkla mamba zelená! Její smrt ale prý nesouvisí s hadím uštknutím

PRAHA –  Třicetiletá žena, kterou minulé pondělí uštkla smrtelně jedovatá mamba zelená v suterénním bytě v pražských Hlubočepích, zemřela! Příčina její smrti ale podle lékařů nesouvisí s hadím uštknutím. 

Žena, která smrtelně nebezpečného hada chovala bez povolení, byla ve vážném stavu převezena minulý týden do nemocnice po uštknutí hadem. Lékaři ji podali antisérum a ženu uvedli do umělého spánku.

Její zdravotní stav se ale zhoršil kvůli zdravotním komplikacím a žena i přes veškerou péči lékařů zemřela.

Smrtelně nebezpečná mamba zelená po uštknutí ženy „uprchla.“  Policisté proto z bezpečnostních důvodů následně evakuovali obyvatele přilehlých domů a po hadovi pátrali.

Hada se podařilo najít až po třech dnech, kdy žena z nedaleké zahrádky objevila zeleného hada na stromě a zalarmovala policisty. Přivolaní odborníci následně mambu zelenou odchytili.

Některé nepotvrzené informace hovoří o tom, že „chovatelka“ hada chtěla tímto způsobem dokonce spáchat sebevraždu, když se nechala údajně uštknout. Okolnosti její smrti i chovu hada nyní prověřují stále kriminalisté.

Autor: Honza Vraný

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

One Reply to “AKTUALIZUJEME: V pražské nemocnici zemřela žena, kterou minulé pondělí uštkla mamba zelená! Její smrt ale prý nesouvisí s hadím uštknutím

Napsat komentář