Auto-Moto Doprava Krimi Liberecký Složky IZS Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

TRAGÉDIE: U Dětřichova na Liberecku dnes při nehodě vyhasl mladý lidský život

LIBERECKO – Tragická dopravní nehoda se stala dnes, kolem půl jedenácté dopoledne, na silnici I/13 u Dětřichova na Frýdlantsku. Třiatřicetiletý řidič vozidla BMW jel ve směru od Frýdlantu na Liberec. Na rovném úseku silnice u odbočky na obec Dětřichov ze zatím nezjištěných příčin vyjel vpravo mimo vozovku, kde čelně narazil do stromu.

Řidiči kolemjedoucích vozidel okamžitě poskytovali řidiči z havarovaného vozu první pomoc. Řidiče vytáhli z vozidla ještě před tím, než začalo vozidlo hořet. Muže resuscitovali až do příjezdu Zdravotnické záchranné služby. I přes veškerou poskytnutou okamžitou první pomoc jak ze strany řidičů, tak i lékařů, 33letý muž velmi vážným zraněním bohužel na místě podlehl.

Co bylo příčinou dopravní nehody a její okolnosti, budou nyní zjišťovat dopravní policisté. V dané věci byla nařízena soudní pitva, jejíž součástí bude i toxikologické vyšetření, které by mělo ukázat, zda řidič v době nehody nebyl pod vlivem alkoholu či jiných návykových látek. Současně bude probíhat i znalecké zkoumání, zda jednou z příčin nehody nemohla být technická závada na vozidle.

Silnice byla v době vyšetřování dopravní nehody zcela neprůjezdná, policisté odkládněli provoz ve směru od Liberce již v obci Mníšek, dále od Frýdlantu a také od Mlýnice.

Autor: por. Bc. Vladimíra Šrýtrová

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

One Reply to “TRAGÉDIE: U Dětřichova na Liberecku dnes při nehodě vyhasl mladý lidský život

Napsat komentář