Kultura Sport Technika Ústecký Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

NAPSALI JSTE NÁM: KIDS MUAYTHAI CHALLENGE tentokrát trochu jinak…

DUBÍ – Náš klub Leonidas gym se jako pokaždé účastnil republikového tréninku dětí a mládeže pořádaný C.M.T.A. Česká Muaythai Asociace, z.s. Jako klub se můžeme pyšnit největší účastí dětí s cele republiky.

Prezident C.M.T.A. Petr Ottich se poprvé setkal s novou velvyslankyní Thajského království v České republice paní Ureerat Chareontoh. Projednávali společně současnou, ale také budoucí spolupráci.

Sama velvyslankyně slavnostně zahájila dovednostní soutěž pro děti Kids Muaythai Challenge v hale TJ Spoje v Praze. Následný veřejný trénink s dětmi pod vedením bojovníků z Thajska a účastnil se také zástupce Ministerstva zahraničních věcí Thajského království.

Děti byly rozdělené do dvou kategorií do 12 let a od 13 let. Děti do 12 let začaly soutěže jako byly kliky, skok do dálky, boj na kladině, rychlost kopů a podobné soutěže, kde tentokrát byly odměny medaile čokoládové, kterých si děti dovezly opravdu velkou spoustu.

Druhá skupina děti od 13 let trénovala s Thajci různé techniky. Po ukončení soutěží se pak i děti do 12 let přidaly k trénování s Thajskými trenéry. Odpoledne jsme pak pro děti připravili vyřádění v Jump Areně Praha a chlapci, kteří jezdí reprezentovat, zůstali na republikové sparingy s dospělými zápasníky.“

„Mé poděkování patří i vedení C.M.T.A., Petru Ottichovi, Michalu Novákovi a celému realizačnímu týmu. Rád bych ještě zmínil, že přípravu dubských chlapců dotuje Ústecký kraj, Město Dubí, Proboštov, Osek a firma Stavmart s.r.o., Fightstore.cz. Foto poskytuje Czechfighter.cz“

FOTOGALERIE… 

Autor: Ladislav Horejš
Foto: Czechfighter.cz

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář