Karlovarský Kultura Politika Technika Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

FOTO OD VÁS: Nekulturní chování zahalených žen na Vřídelní kolonádě v Karlových Varech vyvolal na sociální síti doslov poprask

KARLOVY VARY – Jiný kraj, jiný mrav! Rychlostí blesku se nyní začala na sociální síti šířit fotografie muslimských žen, které si na Vřídelní kolonádě v Karlových Varech omývají nohy přímo v jednom z pramenů.

A stejně tak rychle jsou sdílené fotky mazány! Pohoršení čtenáři však poukazují na to, že podobné nekulturní chování zahalených žen nehodlají tolerovat!

Incident, při kterém si dvě muslimské ženy před zraky turistů vlezly do jednoho z pramenů a omývají si bosé nohy, se stal doslova negativním hitem Internetu! Čtenáři pod fotkou komentují fakt, že jde o klasickou ukázku „neúcty“ k jiné kultuře! A podivují se, že proti tomuto chování NIKDO z přihlížejících nezakročil!

A jaký máte názor na tento incident v Karlových Varech vy? Napište nám váš názor…

Máte také nějaké zajímavé fotografie z vašeho okolí nebo video? Stali jste se svědky karambolu? Uvízli jste v koloně nebo máte nafocenou nějakou kuriozitu? Neváhejte a zašlete nám je na redakční email: redakce@jvpress.cz nebo na WhatsApp na mobilu 603 865 666 či do zprávy na Facebookovém profilu JV PRESS.cz 

Moc rádi vaše zajímavé foto nebo video výtvory zveřejníme na našem zpravodajském serveru agentury JV Press.cz

Autor: redakce
Foto: čtenář

 

 

 

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář