Finance Kultura Pomáháme Sport Ústecký Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

VIDEOREPORTÁŽ: 1. charitativní šipkový turnaj pro Noemi a Jarouška v Ústí nad Labem vynesl 15 000 korun

ÚSTÍ NAD LABEM – Spolek A.S. Ghost Czech Force ve spolupráci s ANDĚLY BEZ KŘÍDEL z.s. uspořádal 1. charitativní šipkový turnaj pro NOEMI a Jarouška. Turnaj se uskutečnil v sobotu ve SPORT BAR PHOENIX Ústí nad Labem.

Charitativní zápasy sobotního turnaje byly určeny pro MUŽE, ŽENY A DĚTI. Systém her 501 single out na 2 vítězné. Oboustranný pavouk.

VIDEOREPORTÁŽ ZE ŠIPKOVÉHO  TURNAJE… 

Videoreportáž připravili: Jitka Andrlová a Honza Vraný/JV PRESS.cz

Vybraná částka z 1. charitativního šipkového turnaje  činila, po vybrání registrací včetně občerstvení 13 600 korun, ale z iniciativy účastníků se následně uskutečnila dražba dámského a pánského spodního prádla, díky které se konečná částka zarovnala na krásných 15 000 korun .

„Zároveň bychom chtěli poděkovat hráčům ústecké šipkové ligy, kteří darovali dětem své závodní dresy, a tím jim vykouzlili úsměv na tváři,“ říká jednatel spolku ASGCF npor. Lucie Bruzlová.

Pomoci můžete také posláním finanční podpory na transparentní účet: 2800405769/2010 a do poznámky uveďte pro Noemi a Jarouška nebo v internetovém bankovnictví vyfoťte QR kód – zvol částku a máte hotovo.

FOTOGALERIE… 

Bohatou fotogalerii z turnaje pak naleznete také ZDE.

 

Autor: Honza Vraný

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář