Auto-Moto Doprava HZS Krimi Složky IZS Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zlínský Zprávy podle krajů

TRAGÉDIE: Při střetu s kombajnem s přívěsem na Kroměřížsku nepřežil devětatřicetiletý řidič osobního auta

KROMĚŘÍŽSKO – Střet s kombajnem na Kroměřížsku nepřežil v noci na dnešek devětatřicetiletý řidič osobního automobilu. K tragédii došlo na rovném úseku komunikace, kde řidič osobáku ve vysoké rychlosti narazil do před ním pomalu jedoucího kambajnu s přívěsem. 

Zdemolované auto zůstalo zaklíněné pod přívěsem. V havarovaném automobilu zemřel řidič, který utrpěl závažná zranění neslučitelná se životem. Řidič kombajnu vyvázl z nehody bez zranění.

Muž za volantem fordu jel směrem na Tlumačov. Na rovném úseku vozovky z doposud přesně nezjištěných příčin, pravděpodobně i vlivem nepřiměřené rychlosti, nestihl zareagovat na před ním pomalu jedoucí kombajn s přívěsem, do kterého narazil. Zůstal tak přední částí vozidla zaklíněn pod přívěsem. Utrpěl při tom zranění neslučitelná se životem. Třicetiletý řidič kombajnu vyvázl bez zranění. Dechová zkouška na alkohol u něj byla negativní.

Během vyšetřování dopravní nehody byla komunikace zcela uzavřena a policisté odkláněli provoz. Přesné okolnosti této tragické události i nadále vyšetřují jak kriminalisté, tak dopravní policisté.

Okolnosti tragické nehody i nadále vyšetřují kriminalisté kroměřížské policie.

Autor: redakce
a por. Mgr. Simona Kyšnerová

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář