Auto-Moto Cestování Doprava HZS Krimi Olomoucký Složky IZS Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

TRAGÉDIE: Ženu ležící na silnici přejelo auto, na místě zemřela

PŘEROVSKO- K tragické nehodě došlo po půlnoci u Kojetína na Přerovsku. Pětačtyřicetiletá žena zemřela poté, co ji přejelo osobní auto. Podle policie ležela dotyčná na silnici a řidič nestihl včas zareagovat a přejel ji.

“Řidič osobního vozidla Renault Twingo jel ve směru od Kojetína a přehlédl ve svém jízdním pruhu ženu, která z doposud neznámých důvodů ležela na vozovce. Řidič nestihl dostatečně rychle zareagovat a došlo k nárazu, po kterém poškozená zůstala zaklíněna pod vozidlem, odkud musela být vyproštěna hasiči.„ sdělila mluvčí policie Miluše Zajícová

Přivolaný lékař záchranné služby uvedl, že žena utrpěla zranění neslučitelná se životem, kterým na místě podlehla. Policejní komisař rozhodl a nařídil u zemřelé provedení soudní pitvy. Požití alkoholu před jízdou bylo u mladého řidiče vyloučeno dechovou zkouškou. Předběžná materiální škoda byla vyčíslena na 10 000 Kč. Objasnit, za jakých okolností a jaké příčiny vedly k této tragické události, bude v současné době úkolem přerovských kriminalistů, kteří z těchto důvodů zahájili úkony trestního řízení pro trestný čin usmrcení z nedbalosti.

Autor: por. Mgr. Miluše Zajícová
ilustrační foto

Lukáš Jirka
ŠÉFREDAKTOR lukas.jirka@jvpress.cz 737 310 273
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář