Krimi Policie Praha Složky IZS Technika Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

VIDEO: Pražští policisté pátrají po muži, který surově napadl seniora na nástupišti metra Střížkov, a to kvůli nenasazené roušce

PRAHA . Kriminalisté třetího policejního obvodu pátrají od čtvrtka 25. února po neznámém muži, který fyzicky napadl seniora na nástupišti metra Střížkov v Praze 9. Podezřelý měl se seniorem nejprve slovní výměnu názoru kvůli nenasazené roušce.

Když senior z místa odcházel, rozeběhnul se za ním podezřelý, chytl ho za bundu, povalil na zem a několikrát ho udeřil do hlavy. Šestasedmdesátiletý poškozený se bránil a po útoku utrpěl zranění, které si vyžádalo lékařské ošetření.

Policisté šetřením zajistili kamerové záznamy, na kterých je vidět podezřelý. Pokud muže na záběrech poznáváte, nebo víte, kde by se mohl zdržovat, ozvěte se prosím na linku 158. „Dále žádáme očité svědky, kteří tento incident viděli, aby se nám taky ozvali na naši tísňovou linku, Děkujeme.“

Celý případ kriminalisté v současné době prověřují pro podezření ze spáchání trestných činů ublížení na zdraví a výtržnictví, za což pachateli v případě dopadení a odsouzení hrozí až tříletý pobyt za mřížemi.

Autor: por. Mgr. Violeta Siřišťová

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář