Královehradecký Krimi Městská policie Policie Složky IZS Technika Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů ZZS

DRAMA: Po ranní krádeži na čerpací stanici v Trutnově zaútočil muž na zasahující strážníky! Došlo k přestřelce a dva lidé skončili v nemocnici

TRUTNOV – V areálu čerpací stanice v Trutnově se dnes ráno střílelo! Krátce před 4. hodinou ranní byli policisté přivoláni k jedné benzinové stanici v Trutnově, kde došlo k útoku na strážníky městské policie, kteří na pumpě řešili krádež zboží. Podezřelého muže policisté následně zadrželi.

Muž podezřelý z krádeže nejdříve slovně napadl strážníky, poté na ně začal střílet. Strážníci střelbu opětovali. Postřelený útočník následně skočil do auta a z místa odjel. Policistům se ho podařilo po několika set metrech dopadnout a zadržet.

Kvůli jeho zranění zavolali na místo záchrannou službu, která ho převezla do nemocnice. Muž ve věku 28 let je mimo ohrožení života. Do nemocnice byl také převezen s lehkým střelným zraněním jeden ze zasahujících strážníků.

Policisté po prohlídce auta útočníka našli dvě kuše a jednu střelnou zbraň – pravděpodobně plynovou. Všechny zbraně byly předány k balistickému zkoumání.

Autor: por. Iva Kormošová

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář