Krimi Městská policie Nezaradené Pátrání Policie Praha Složky IZS Technika Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

Kriminalisté pátrají po totožnosti muže, který byl nalezen bez známek života u metra Strašnická

PRAHA – Kriminalisté specializující se na pátrání po osobách zjišťují totožnost neznámého mrtvého muže, který byl nalezený minulé pondělí na lavičce u metra Strašnická v Praze 10.

Podle proběhlé pitvy muž zemřel bez cizího zavinění. Jelikož neznáme jeho totožnost, tak se obracíme na veřejnost cestou médií o spolupráci s ustanovením totožnosti muže.

Popis zemřelého: Muž ve věku 30 – 35 let, výška 175 cm, hmotnost 63 kg, hnědé oči a špatný chrup se zkaženými zuby. Na palcové hraně pravého předloktí měl ozdobné tetování s vyobrazením pravděpodobně draka o velikosti 5 x 5 cm. Na sobě měl černé úzké džínové kalhoty značky Pulz jeans, šedomodré kotníkové ponožky s nápisem Sport, černé triko s dlouhým rukávem, které bylo na předním díle rozstřižení a v úrovni prsou s šedým nápisem Calvin Klein. Na nohou měl černé sportovní semišové boty. U těla pak ležela kostkovaná flanelová košile šedooranžovobílé barvy značky Casa moda.

Jestliže muže na fotografii nebo podle popisu poznáváte, kontaktujte linku 158.

Autor: Jan Daněk

Lukáš Jirka
ŠÉFREDAKTOR lukas.jirka@jvpress.cz 737 310 273
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář