Auto-Moto Doprava HZS Krimi Policie Praha Sbor dobrovolných hasičů Složky IZS Středočeský Technika Ústecký Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů ZZS

OBRAZEM: Na dálnici D8 za Prahou ve směru na Ústí nad Labem se převrátil nákladní automobil na bok

STŘEDOČESKÝ KRAJ – Jednotky hasičů z HZS Mělník, Neratovice a HZS Praha (HS-3 Holešovice a HS-5 Letňany) a HZSP Aero Vodochody vyjely včera večer k dopravní nehodě nákladního automobilu, který se převrátil na bok na 5 km dálnice D8 ve směru na Ústí nad Labem.

Řidič, která zůstal ve vozidle uvězněn a nemohl se dostat ven, hasiči vyprostili odříznutím čelního skla a následně předali do péče zdravotnické záchranné službě.

FOTOGALERIE…

K přečerpání provozních kapalin z poškozených nádrží kamionu nechal velitel zásahu povolat kontejner na likvidaci ropných produktů z mělnické stanice. Stanice Neratovice byla zálohována pro případ dalšího výjezdu neratovickou dobrovolnou jednotkou, která držela pohotovost na své vlastní zbrojnici.

Krátce po druhé hodině ranní se odtahové službě spolu s hasiči podařilo převrátit automobil zpět na kola. Událost byla následně předaná Středisku správy a údržby dálnic.

Okolnosti nehody vyšetřují dopravní policisté.

Zdroj: HZS Středočeského kraje

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář