Auto-Moto Doprava HZS Krimi LZS Policie Sbor dobrovolných hasičů Složky IZS Technika Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zlínský Zprávy podle krajů ZZS

OBRAZEM: Při ranním střetu dvou kamionů v Uherském Brodě zůstal jeden z řidičů havarovaných vozů zaklíněn ve zdemolované kabině

UHERSKÝ BROD – V 5:50 hodin přijalo krajské operační středisko hasičů informaci o vážné dopravní nehodě dvou nákladních automobilů a osobního vozu na křižovatce ulice Těšovská v Uherském Brodě. K události byly postupně vyslány jednotky profesionálních hasičů z Uherského Brodu, Uherského Hradiště a Zlína s cisternami a další technikou.

Jeden ze zraněných řidičů se již v době příjezdu hasičů nacházel mimo nákladní automobil a první pomoc mu poskytovali svědci nehody. Řidič druhého nákladního automobilu byl v kabině zaklíněn. Hasiči okamžitě zajistili místo nehody a pomohli zdravotníkům při poskytování první pomoci. Zaklíněný muž byl ze zdemolované kabiny vyproštěn pomocí speciálního hydraulického zařízení. Oba řidiči byli následně odvezeni do nemocnice.

FOTOGALERIE…

Únik většího množství provozních kapalin byl zasypán a likvidován sypkými sorbenty. Komunikace byla v místě kompletně uzavřena. Protože na místě nehrozilo další nebezpečí, byly jednotky odeslány zpět na své základny a k události budou povolány až policie ukončí dokumentaci nehody.

Zdroj: HZS Zlínského kraje
(PŘ)

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář