Auto-Moto Doprava Jihočeský Krimi LZS Policie Složky IZS Technika Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů ZZS

Řidička na Prachaticku nezvládla řízení a nabourala do svodidel a následně do zábradlí betonové propusti! Do nemocnice byla transportována letecky

PRACHATICKO – Dopravní policisté vyjížděli včera dopoledne k dopravní nehodě, ke které došlo na silnici I. třídy číslo 145, v katastru obce Netolice, část Petrův Dvůr, ve směru jízdy Prachatice – Netolice.

Z dopravní nehody je důvodně podezřelá řidička osobního vozidla Ford Focus, která z přesně nezjištěných příčin vyjela s vozidlem vpravo mimo vozovku, kde narazila do silničních svodidel a následně do zábradlí betonové propusti. Řidička utrpěla přesně nezjištěná zranění, se kterými byla letecky transportována do nemocnice.

Alkohol nebylo možné na místě vzhledem k rozsahu poranění provést, proto byl nařízen odběr žilní krve. K dalším zraněním osob nedošlo. Hmotná škoda na vozidle je odhadem 20 000 korun, na silničních svodidlech a zábradlí je škoda předběžně vyčíslena na 20 000 korun. Komunikace v místě dopravní nehody byla na dvě hodiny uzavřena.

Autor: por. Bc. Martina Joklová

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz