Auto-Moto Doprava HZS Krimi Liberecký Policie Sbor dobrovolných hasičů Složky IZS Technika Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů ZZS

Řidička na Jablonecku předjížděla na plné čáře, nezvládla řízení a narazila do stromu

JABLONECKO – Předevčírem večer krátce před půl osmou hodinou se stala dopravní nehoda na silnici první třídy číslo deset v katastru Malé Skály na Jablonecku.

Třicetiletá řidička jela s vozidlem Peugeot 207 ve směru do Líšného a v místech, kde začíná vodorovné dopravní značení podélná čára souvislá, se rozhodla předjet před ní pomalu jedoucí vůz. Potom, co se již přes plnou čáru zařadila zpět do svého jízdního pruhu, dostala s vozidlem smyk, vyjela mimo vozovku a narazila do vzrostlého stromu.

Řidička utrpěla zranění, se kterým byla posádkou Zdravotnické záchranné služby převezena do liberecké nemocnice. Charakter jejího zranění a doba léčení jsou předmětem probíhajícího šetření. Alkohol u ní policisté vyloučili na místě provedenou dechovou zkouškou, která měla negativní výsledek. Veškeré okolnosti celé události i nadále šetří policisté z Dopravního inspektorátu v Jablonci nad Nisou.

Autor: nprap. Dagmar Sochorová

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz