Finance Kultura Politika Pomáháme Školní okénko Sport Technika Ústecký Z domova Zajímavosti Základní škola Zdravotnictví Zprávy podle krajů

DOBRÁ ZPRÁVA: Multifunkční hřiště mezi ulicemi Lesní a Pionýrů v Klášterci nad Ohří byla dnes oficiálně a slavnostně otevřena

KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ – Multifunkční hřiště mezi ulicemi Lesní a Pionýrů v Klášterci nad Ohří byla dnes oficiálně a slavnostně otevřena, a to za účasti dětí z mateřských a základních škol, které si užily i hudební program nebo rozcvičku. 

Po slavnostním přestřižení pásky následně proběhl přátelský nohejbalový zápas mezi zástupci města, městské policie a hasičů. Děti fandily oběma mužstvům a skandovaly: „Obojí! Obojí!

FOTOGALERIE…

Hřiště jsou určená dětem i dospělým, zahrát si můžete fotbal, hokej, basketbal, tenis, nohejbal, volejbal a řadu dalších her a sportů.

Komise sportu, která s nápadem na vybudování hřiště v Klášterci nad Ohří přišla, pořádá zítra od 9 hodin turnaj a ukázku fotbalu, hokeje a tenisu za účasti místních sportovních klubů, veřejnost si bude moci vyzkoušet například střelbu z luku.

Zdroj: Město Klášterec nad Ohří

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz