Krimi LZS Městská policie Pátrání Policie Pomáháme Složky IZS Středočeský Technika Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů ZZS

KRIMI: Pachatel u Slaného zaútočil nožem na 39letího muže a z místa utekl! Policisté po něm intenzívně pátrají

KVÍC U SLANÉHO – Policisté i nadále intenzívně pátrají po pachateli, který dnes krátce po 8. hodině ranní u obce Kvíc u Slaného nožem napadl 39letého muže. Zraněný muž byl s vážným poraněním letecky transportován do pražské nemocnice, proto jej zatím nebylo možné vyslechnout.

Pachatel následně z místa utekl. Veškeré dostupné policejní hlídky v okolí začaly po pachateli okamžitě usilovně pátrat, a to včetně policejních kynologů se služebními psy, kteří propátrávali okolní terén.

Kladenští kriminalisté ohledali místo činu, zajistili veškeré stopy a provádějí veškeré potřebné úkony.  Jejich prioritou je nyní zjistit, jak k celému incidentu došlo, co mu předcházelo a vypátrat pachatele útoku.

„Žádáme případné svědky, kteří se v uvedeném čase a místě (Smečenská ulice, Kvíc) pohybovali a mohli by podezřelého muže v místě vidět, aby nám případné důležité informace sdělili na linku 158.“

Autor: por. Ing. Bc. Barbora Schneeweissová

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz