Královehradecký Krimi Městská policie Nezaradené Pátrání Policie Složky IZS Technika Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

DĚTI V OHROŽENÍ: Policisté intenzívně pátrají po dvou dětech z Hradce Králové… Neviděli jste je někde?

KRÁLOVÉHRADECKO – Policisté intenzívně pátrají po dvou dětech: (dívka 13 let, chlapec 7 let), které dnes odpoledne odešly společně z domu v Hradci Králové neznámo kam.

Žádáme veřejnost o pomoc při pátrání po dvou dětech z Hradce Králové, dívce ve věku 13 let a chlapci ve věku 7 let, které dnes odpoledne mezi druhou a třetí hodinou odešly z bydliště na Moravském Předměstí neznámo kam.

Mají s sebou karty MHD a zabalené věci. Chlapec slyší na jméno Jakub, na hlavě má zřejmě černou kšiltovku se znakem porsche, modrou bundu, černozelené boty, kalhoty nezjištěné barvy,  je hubený, měří asi 140 cm, má černohnědé krátké vlasy, hnědé oči.

Dívka se jmenuje Eliška, má středně dlouhé lehce kudrnaté černé vlasy,  je střední postavy, měří asi 155 cm, na sobě má černou bundu s šedým límcem,  tyrkysové boty puma, kalhoty.

V současné době není známo, kam mohly jít, pokud by je někdo spatřil, nebo měl jakékoli informace, kde by se mohly nacházet, ať ihned volá linku 158.

Autor: kpt. Mgr. Eva Prachařová

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz