Auto-Moto Doprava HZS Krimi Moravskoslezský Policie Sbor dobrovolných hasičů Složky IZS Technika Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

Muž bez řidičského oprávnění havaroval na dálnici D1 u Studénky a odmítl dechovou zkoušku! Za jízdy manipuloval prý se zapalovačem a havaroval

STUDÉNKA – Včera dopoledne přijali policisté oznámení o dopravní nehodě  na dálnici D1, 334. kilometru v katastru Studénky. Řidič (ročník 1975) vozidla jedoucí ve směru na Ostravu měl údajně manipulovat se zapalovačem, dostal smyk a vyjel mimo komunikaci. Vozidlem narazil do dopravní značky.

Z důvodu nehody uzavřeli policisté po dobu nezbytně nutnou provoz na dálnici, v poměrně krátké době byla komunikace částečně zprůjezdněna. Řidič, který není držitelem řidičského oprávnění, odmítl dechovou zkoušku.

Policisté dálničního oddělení Mankovice se i nadále zabývají nehodovým dějem.  Škoda je předběžně odhadnuta na dopravním značení ve výši 500 000 korun, na vozidle 50 000 korun. Řidiči byl předán do péče zdravotníků.

Autor: por. Mgr. Soňa Štětínská

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz