Auto-Moto Doprava HZS Krimi Policie Sbor dobrovolných hasičů Složky IZS smrtelná nehoda Technika tragická nehoda Ústecký Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů ZZS

TRAGÉDIE: Při střetu osobního automobilu s autobusu u obce Raná na Lounsku zemřel jeden člověk, a další tři lidé jsou zraněni

RANÁ U LOUN – Při střetu osobního automobilu s autobusu na silnici 28 u obce Raná na Lounsku zemřel jeden člověk, a další tři lidé jsou zraněni. K tragické nehodě došlo dnes před patnáctou hodinou.

Na místě zasahují všechny složky Integrovaného záchranného systému ČR. Přivolaní hasiči vyprošťují zraněného řidiče autobusu pomocí hydraulického vyprošťovacího zařízení. Silnice z Mostu na Louny tak zůstává uzavřená.

„V tuto chvíli můžeme potvrdit jedno úmrtí, jednu těžce a dvě lehce zraněné osoby. Silnice je uzavřena. Doprava je odkláněna přes obce Břvany a Lenešice,“ dodávají policisté.

Hasiči na místo nehody přistavili náhradní autobus pro cestující z havarovaného autobusu. Při nehodě došlo ke smrtelnému zranění jedné osoby, jedna osoba byla zraněna těžce a dvě osoby byly zraněny lehce. Předpoklad uzavření silnice I/28 je na 2 hodiny.

Okolnosti tragické nehody i nadále vyšetřují kriminalisté lounské policie.

Autor: redakce
Zdroj: HZS Ústeckého kraje
a Policie ČR

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz