Krimi Složky IZS Z domova

AKTUÁLNĚ: Kriminalisté přiznali, že v Bitozevsi došlo skutečně k vraždě! Žádají o pomoc případné svědky

BITOZEVES – Včera před polednem policisté od náhodného svědka přijali na lince 158 oznámení o nálezu těla muže, které se nacházelo v zalesněném prostoru v katastru obce Bítozeves na Lounsku. Policie tak oficiálně potvrzuje původní informace agentury JV PRESS, že došlo skutečně k vraždě!

„Prvotní indicie směřovaly k podezření na násilnou smrt.  Na základě toho na místo vyjeli krajští policisté a soudní lékař.  Ohledáním těla mladého muže se podezření na cizí zavinění potvrdilo. Přesnou příčinu úmrtí stanoví až nařízená soudní pitva, která proběhne dnes,“ uvádí v tiskové zprávě  krajská policejní mluvčí Alena Bartošová.

Případ si tak převzali krajští kriminalisté, kteří již včera na místě pracovali do večerních hodin. Zároveň zahájili úkony trestního řízení pro zvlášť závažný zločin vraždy. Po pachateli usilovně policisté pátrají. Nadále také pokračují v úkonech trestního řízení; zajišťují a vyhodnocují důkazní materiál a vyslýchají osoby.

V souvislosti s případem kriminalisté žádají veřejnost o případné svědectví, které by  jim mohlo pomoci s objasněním zločinu. Žádost  směřuje na občany, kteří se od pátku 19. ledna 2018 do dopoledních hodin včerejšího dne, 25. ledna 2018, pohybovali v okolí místa nálezu těla, tj. v katastru obce Bítozeves – viz. znázorněná mapa a přiložený soubor.

„Jakékoliv informace přijmeme na lince 158. Děkujeme,“ dodala por. Alena Bartošová.

Policisté tak až nyní potvrdili informaci serveru agentury JV PRESS, která již včera informovala o VRAŽDĚ! Se 24hodinovým zpožděním se tak kriminalisté obracejí na veřejnost s prosbou o pomoc při pátrání po vrahovi, který je na útěku a má tak před policisty značný náskok! Bohužel tyto informace, které mohli policisté potvrdit již včera a nemlžit, tak mohly zčerstva přispět k odhalení tohoto závažného trestného činu!

Autor: Honza Vraný

MAPKA

mapka
Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz