Krimi Složky IZS Z domova Zlínský Zprávy podle krajů

VRAŽDA?: Krajští kriminalisté prověřují úmrtí tří lidí v rodinném domku ve Zlíně

ZLÍNSKO – Od pondělního odpoledne prověřují krajští kriminalisté ve Zlíně úmrtí dvou žen a jednoho muže v rodinném domku ve Zlíně. Kriminalisté ve věci zahájili včera večer úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání zločinu vraždy. Příčinu úmrtí objasní nařízené soudní pitvy. 

Včera krátce po půl druhé odpoledne oznámil na linku tísňového volání 158 pětašedesátiletý muž, že našel v rodinném domku ve Zlíně své příbuzné bez známek života. Jedná se o šedesátiletou ženu, její čtyřiatřicetiletou dceru a sedmatřicetiletého syna. Na místo ihned vyjely policejní hlídky, zlínští kriminalisté, psovod a následně výjezd krajských kriminalistů, který si vyšetřování případu převzal. Až do nočních hodin probíhalo ohledání místa činu, ke kterému byl přizván i tým soudních lékařů z Ústavu soudního lékařství Olomouc a státní zástupce Krajského státního zastupitelství v Brně – pobočka ve Zlíně. K prohlídce těl zemřelých  policie přivolala rychlou záchrannou službu.

V průběhu ohledání vyšlo najevo, že ženy a muž zemřeli už před několika týdny, možná měsíci. Příčinu úmrtí objasní nařízené soudní pitvy. I dnes budou kriminalisté na případu intenzivně pracovat a zjišťovat, zda nedošlo ke spáchání násilného trestného činu. Do prověřování byl nasazen maximální počet kriminalistů tak, aby byla tato tragická smrt tří osob, co nejdříve objasněna.

Autor: mjr. Mgr. Lenka Javorková

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz