Krimi Složky IZS Ústecký Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

TRAGÉDIE: Kriminalisté zasahují aktuálně v Teplicích – Řetenicích, kde bylo nalezeno mrtvé miminko v popelnici

TEPLICKO – Policejní manévry aktuálně probíhají v Teplicích – Řetenicích v Zrenjaninské ulici, kde bylo nalezeno v jednom z kontejnerů mrtvé miminko. Policisté místo nálezu uzavřeli a v okolí panelového domu nepouštějí ani místní obyvatele.

Mrtvé novorozeně údajně našel muž bez domova a o hrůzném nálezu informoval obyvatele panelového domu na balkóně, kteří následně zalarmovali policii. Ta údajně podle zjištění redakce od svědků tragédie skutečně objevila v kontejneru tělíčko bez života.

Mluvčí krajské policie Veronika Hyšplerová k události uvedla: „Krátce po sedmé hodině na linku 158 náhodný svědek oznámil, že v Teplicích v ulici Zrenjaninská nalezl v kontejneru na odpad mrtvé tělíčko novorozence. Na místo okamžitě vyjel výjezd krajských kriminalistu. V tuto chvíli provádí podrobné ohledaní místa nalezu. Jelikož nebylo možné určit přímo na místě jednoznačnou příčinu úmrtí novorozence, nařídili kriminalisté soudní pitvu,“ dodala k hrůznému skutku krajská policejní mluvčí Veronika Hyšplerová.

Na místě tragické události zasahovala také přivolaná záchranná služba. Přivolaný lékař ale mohl pouze konstatovat smrt miminka. Výjezd záchranářů k šokujícímu nálezu v kontejneru potvrdil redakci JV PRESS mluvčí krajské záchranky Prokop Voleník s tím, že vzhledem ke skutečnostem nebude záchranná služba věc blíže komentovat.

Zjišťujeme podrobnosti a budeme šokující tragédii sledovat a aktualizovat informace, hned jak to bude možné!

Autor: Honza Vraný

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz