Kultura Sport Ústecký Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

OHLÉDNUTÍ OBRAZEM: Dračí lodě na mostecké Matyldě ovládla závodní posádka SUTOR Global

MOST – Na start letošního 7. Závodu dračích lodí STARCOLOR CUP 2018 se postavilo rekordních 54 posádek z celého kraje na mostecké Matyldě.

Nemohli jste v sobotu nasát tu správnou dračí atmosféru? Nevadí! Podívejte se jak se závodní posádky „popraly“ o prvenství objektivem fotografů Renaty a Josefa Prokopových z ReNi creative. Na návštěvníky i soutěžní posádky na mosteckém jezeru a v jeho okolí čekal i bohatý doprovodný program včetně fotokoutku WhiteBox společnosti ReNi creative.

Organizátorem této velkolepé sportovní akce byl StarColor Most, který je největším prodejcem barev v kraji.

Redakce agentury JV PRESS gratuluje vítězné posádce SUTOR Global, druhé místo obsadili borci z posádky Barvy Doležal a třetí příčku vybojovala posádka POHODÁŘI.