Sport Ústecký Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

ZE SPORTU: Závěr roku se pro dubské thajboxery opravdu vydařil

DUBÍ – Úspěšný rok 2018 završil dubský Leonidas gym bojovníkem na MČR  v Praze 24.11. a hned druhý den Soutěž pro děti KIDS MUAYTHAI CHALLENGE II pořádaný C.M.T.A. kam jsme dovezli 32 dětí.

Na MČR se nám předvedl 13 letý Šimon Verner, který se utkal s ostravským borcem a dovezl si z Prahy výhru 3:0 na body. Druhý den ráno jsme autobusem, který nám sponzorovala firma Stavmart s.r.o. vyrazili do domovské tělocvičny pražského Hanuman gymu, kde se konal republikový trénink dětí a soutěže v kontaktních a nekontaktních disciplínách jako jsou klinče a kopy na pytel apod.

V těchto soutěžích se nám dařilo podobně jako mezi 16 provazy. Dovezli jsme 9 x zlato, 7 x stříbro a 6 x bronz což byl obrovský úspěch. Na medailových pozicích skončili i naše dvě dívky z řad juniorek (Stela Bednářová a Klára Baladová), které možná již za pár měsíců uvidíme stát v ringu.

Nemůžeme tu vyjmenovat všechny medailisty, ale rád bych zmínil dva, kteří vybojovali zlato za klinč a tím byl Alan Homič a Matěj Šimůnek, kteří si poradili i s těžšími a vyššími soupeři a byli pochváleni i od svazových rozhodčích. Všechny děti musím pochválit, za snahu a velkou bojovnost při soutěžích.

Za podporu děkujeme ústeckému kraji, městu Dubí a firmám Stavmart s.r.o. AJTM Turko a Grafstudio.

FOTOGALERIE…

Autor: Ladislav Horejš
trenér Leonidas Gym Muay Thai Teplice

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

One Reply to “ZE SPORTU: Závěr roku se pro dubské thajboxery opravdu vydařil

  1. Pingback: gunpowder

Napsat komentář