Jihočeský Jihomoravský Karlovarský Královehradecký Krimi Liberecký Moravskoslezský Olomoucký Pardubický Plzeňský Praha Složky IZS Středočeský Ústecký Vysočina YouTube Z domova Zajímavosti Zlínský Zprávy podle krajů

AKTUALIZUJEME VIDEEM: Kriminalisté z Mělnicka hledají svědky loupežné vraždy čerpadlářky

MĚLNICKO – Kriminalisté mělnické policie se pakovaně obracejí na veřejnost s prosbou o pomoc při pátrání po ozbrojených lupičích, kteří zavraždili čerpadlářku.

Kriminalisté totiž předpokládají, že by osoby zachycené na kamerovém záznamu, či přiložených fotografií z kamerového záznamu, mohl někdo z občanů poznat, a to podle jejich pohybu, oblečení nebo částečného popisu.

Svědci či řidiči, kteří se v inkriminovanou dobu, tedy  v pondělí 3. 12. 2018 v době mezi 02:00 a 03:00 hodinou pohybovali ve zmíněné lokalitě a případně si povšimli podezřelých okolností, například výskytu neznámého vozidla, pohybu cizích osob nebo disponují záznamy z kamerových zařízení umístěných ve vozidlech a projížděli po silnici č. II/608 ve zmiňované době, kontaktujte linku 158.

V rámci prováděného šetření k dnešnímu dni kriminalisté prověřují téměř stovku poznatků a informací, které jim poskytla veřejnost na základě uveřejněné výzvy prostřednictvím sdělovacích prostředků.

Kriminalisté veřejnosti děkují za spolupráci, přesto se na ni opakovaně obrací se žádostí o pomoc, aby se jim ozvali případní další svědci či řidiči, kteří se v inkriminovanou dobu v pondělí 3. 12. 2018 v době mezi 02:00 a 03:00 hodinou pohybovali ve zmíněné lokalitě a případně si povšimli podezřelých okolností, například výskytu neznámého vozidla, pohybu cizích osob.

Důležité informace mohou kriminalisté získat především ze záznamových kamerových zařízení umístěných ve vozidlech u projíždějících řidičů po silnici č. II/608 ve zmiňované době.

Autor: por. Bc. Zdeněk Chalupa

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář