Krimi Liberecký Pomáháme Složky IZS Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

Policisté z obvodního oddělení Liberec centrum dopadli známého pisálka

LIBEREC – Na sklonku minulého roku přepadla 21letého Liberečana zřejmě nutkavá potřeba či snad i jen nepřekonatelná „chuť“ zanechat po sobě cosi zvláštního. Realizace mladíkových myšlenkových pochodů vyústila k poškození majetku druhých osob.

Po zavírací době jedné z večerních hospod v Liberci se vydal navštívit další. Při dlouhé cestě potemnělým Libercem dostal nápad, jak si přesun „zpestřit“. Vcelku pěkná stěna bytového domu, kterou míjel, jej okouzlila natolik, že se na ni rozhodl zvěčnit. Ze svého batohu vyjmul černý sprej a několika pohyby se na zdi vyjevil. K „dokonalosti“ svůj výtvor přivedl podtržením. Na to, že škoda na zdi bude atakovat téměř deset tisíc korun, pravděpodobně vůbec nedomyslel. O nějaký čas později došel k pohostinství, které tou dobou již bylo zavřené a v okolí nikde nikdo. Další ze série vnuknutí na sebe nenechala dlouho čekat a přivedla jej k nápadu zvěčnit se i zde. Stejná barva, stejné provedení, stejná „slátanina“ nebo „tag“, chcete-li.

Jakmile policisté obdrželi oznámení o poškození fasád domů, začali ve věci okamžitě šetřit. Vzhledem k tomu, že již v minulosti mladíka konfrontovali s obdobným jednáním, rozuzlení na sebe nenechalo dlouho čekat. Se sdělením podezření ve zkráceném přípravném trestním řízení odešel mladík ze služebny obvodního oddělení. Za přečin poškození cizí věci může v případě odsouzení počítat s trestem odnětí svobody až na jeden rok.

Autor : por. Bc. Vojtěch Robovský

ilustrační foto

Jitka Andrlová
Redaktorka jitka.andrlova@jvpress.cz

2 Replies to “Policisté z obvodního oddělení Liberec centrum dopadli známého pisálka

  1. Pingback: ai nude

Napsat komentář