cyklista Kultura kulturní akce Pomáháme Pozvánka PR Reklamy Sport stroj Technika Ústecký Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

SPORTOVNÍ POZVÁNKA: V Hrobčicích na Teplicku se v červnu pojede 2. ročník silničního cyklistického závodu O Radovesickou kostku


HROBČICE – V neděli 9. června 2024 se v Hrobčicích na Teplicku uskuteční v pořadí již 2. ročník silničního cyklistického závodu O Radovesickou kostku. Akci pod záštitou místostarostky města Bíliny Ing. Marcely Dvořákové pořádá SK FAVORIT Bílina z.s. – CYCLING TEAM.

„Start závodu je naplánován opět na jedenáctou hodinu v areálu MŠ Hrobčice. Na závodníky čekají čtyři okruhy o celkové délce 72 kilometrů,“ řekl ředitel Rostislav Kadlec s tím, že závod je povolen a uspořádán za plného silničního provozu, na křižovatkách budou označení pořadatelé.

Velitel trati Petr Krása k propozici uvedl, že trasa závodu povede v úseku: Hrobčice – Mrzlice – Razice – Hetov – Radovesická výsypka – Razice – Hrobčice.

Čas startu závodu: 11:00 hodin první balík (M 19, M30, M40, M50, Ž)
11:03 hodin druhý balík (M60, M70, Ž40+, J+ kadeti)

Vyhlášení výsledků bude přibližně do 30 minut po dojezdu posledního závodníka v areálu MŠ Hrobčice.

Letošní 2. ročník silničního cyklistického závodu O Radovesickou kostku je pořádán ve spolupráci s JSDH Bílina, SDH Hrobčice, SDH Světec a SDH Štrbice.

Mediálním partnerem celého závodu je Tisková a mediální agentura JV Press.cz

Autor: Honza Vraný

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz