Jihočeský Jihomoravský Karlovarský Královehradecký Krimi Liberecký Moravskoslezský Olomoucký Pardubický Plzeňský Praha Složky IZS Středočeský Ústecký Vysočina Z domova Zajímavosti Zlínský Zprávy podle krajů

Kriminalisté pátrají po hledaném podvodníkovi, který lákal z žen peníze… Pohybovat se může po celé republice

PRAHA VENKOV – JIH – Hledaný se záměrně před policisty skrývá. Kriminalisté z Územního odboru Praha venkov – JIH pátrají po hledaném pětačtyřicetiletém muži. Na hledaného byl Okresním soudem Česká Lípa vydán Příkaz k dodání do Výkonu trestu odnětí svobody pro spáchání trestného činu Podvod.

Muž byl již v minulosti souzen pro obdobnou trestnou činnost a stále v ní pokračuje. Před policisty se skrývá a pod legendou, že je onkologický pacient, tvrdí, že má být hospitalizován kvůli zákroku v různých nemocničních zařízeních v Plzni, v Praze, po celé České republice. Komunikoval s policisty jen prostřednictvím emailu a nechtěl uvést, ve kterém zdravotnickém zařízení se nachází, či který lékař jej ošetřuje. Záměrně zasílal neúplné údaje.

Hledaný Michal Hladík si pod různými dalšími legendami půjčoval, především od žen, různé finanční částky, které však nevrátil, není možné se s ním spojit a dluh vymáhat.

Touto pátrací relací zároveň žádáme zdravotnická zařízení v rámci České republiky, aby v případě ošetření či delší hospitalizace hledaného dbaly zvýšené opatrnosti a jeho pobyt okamžitě ohlásily na linku 158.

Na linku 158 nebo přímo kriminalistům na telefonní číslo 974 881 734 se mohou přihlásit i další osoby, které výše jmenovaný podvedl.

Odkaz na osobu v pátrání: ZDE. V případě, že odkaz již nebude aktivní, podvodník byl nalezen. Zatím se tak ale nestalo.

Autor: por. Bc. Jana Dětská

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

One Reply to “Kriminalisté pátrají po hledaném podvodníkovi, který lákal z žen peníze… Pohybovat se může po celé republice

Napsat komentář