Krimi Praha Složky IZS Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

AKTUALIZUJEME: Policisté již dopadli uprchlého pacienta z psychiatrické léčebny v Bohnicích! Šlo o nebezpečného bývalého vojáka

PRAHA – Nebezpečného pacienta, který dnes utekl z psychiatrického oddělení v pražských Bohnicích již policisté vypátrali! Dopaden byl na Lhotce v Praze 4 a je zpět převážený do psychiatrické léčebny v Bohnicích.

Aktuální informaci o dopadení bývalého vojáka, který byl hospitalizován na psychiatrii v Bohnicích potvrdil mluvčí pražské policie por. Bc. Jan Daněk s tím, že policisté od dnešního rána pátrali po devětadvacetiletém muži, který utekl z psychiatrické léčebny v Bohnicích a mohl by být nebezpečný.

Jednalo se o bývalého vojáka z povolání, který během hospitalizace tvrdil, že všechny postřílí automatickou zbraní. Podle lékaře měl hledaný muž narušený kontakt s realitou, může být nebezpečný svému okolí i sobě a má vztah k návykovým látkám.

Autor: Honza Vraný

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

2 Replies to “AKTUALIZUJEME: Policisté již dopadli uprchlého pacienta z psychiatrické léčebny v Bohnicích! Šlo o nebezpečného bývalého vojáka

  1. Pingback: blote tieten

Napsat komentář