Karlovarský Krimi Složky IZS YouTube Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

VIDEO: Dlažební kostkou poškodil dveře do herny v Mariánských Lázních! Policisté pátrají po muži neznámé totožnosti

CHEBSKO – Chebští kriminalisté ve spolupráci s policisty z obvodního oddělení Mariánské Lázně pátrají po neznámém pachateli, který v nočních hodinách dne 15. 5. 2019 poškodil skleněnou výplň posuvných dveří u herny v ulici Chebská v Mariánských Lázních.

Po poničení vchodových dveří dlažební kostkou nebylo do herny vniknuto a nic odcizeno. Předběžná škoda na poškozených dveřích byla odhadnuta na částku 8 tisíc korun.

https://www.youtube.com/watch?v=oGD2CupCGt0

Neznámý pachatel je muž vyšší sportovní postavy ve věku asi 20 let. Na sobě měl kalhoty, specifickou tmavší bundu s bílými rukávy, obličej měl zakrytý šálou nebo šátkem, na hlavě měl tmavou čepici a na nohách tmavší boty s bílou podrážkou.

Policisté již ve věci zahájili šetření k přečinu poškození cizí věci, za které pachateli v případě dopadení hrozí až jednoleté vězení. V souvislosti s tímto případem se obracíme na veřejnost, zda si někdo v inkriminovanou dobu poblíž této herny v Mariánských Lázních něčeho nevšiml či nepoznal neznámého pachatele. Informace je možné policistům předávat prostřednictvím bezplatné tísňové linky 158 nebo na kterékoliv policejní služebně.

Autor: nprap. Jakub Kopřiva

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

One Reply to “VIDEO: Dlažební kostkou poškodil dveře do herny v Mariánských Lázních! Policisté pátrají po muži neznámé totožnosti

Napsat komentář