Krimi Praha Složky IZS YouTube Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

POLICIE PÁTRÁ: Téměř měsíc již uniká spravedlnosti neznámý ozbrojený lupič, který přepadl kadeřnictví v pražském Karlíně

PRAHA – Kriminalisté stále hledají neznámého pachatele, který s rouškou přes obličej a s pistolí v ruce přepadl kadeřnictví v pražském Karlíně. Nyní se obracejí na veřejnost se žádostí o pomoc při pátrání po lupiči!

K samotné loupeži totiž došlo již téměř před měsíce, tedy v pátek 26. dubna, kdy  několik minut před 15. hodinou vstoupil do kadeřnictví v Karlíně na Sokolovské ulici muž, který měl obličej maskovaný rouškou a v ruce držel pistol. S touto zbraní v ruce přistoupil ke kadeřnici, která právě stříhala zákaznici a chtěl po ní, aby si lehla na zem. To žena neudělala a začala se s pachatelem o zbraň přetahovat. Toho se muž zřejmě zalekl a z místa utekl, aniž by cokoliv uloupil nebo někomu ublížil.

Prchajícího muže zachytila jedna z kamer na ulici a nyní pátráme po jeho totožnosti. Jestliže ho někdo poznává, ať se ozve na linku 158. Muž byl vysoký asi 165 cm, měl štíhlou postavu a působil jako nemocný člověk, který má nějaký zdravotní problém.

Případ je prošetřovaný pro podezření ze spáchání trestného činu loupež, za což hrozí až desetiletý pobyt za mřížemi.

Autor: por. Bc. Jan Daněk 

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář