Kultura Tipy na výlet Turistika Ústecký Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

TIP REDAKCE: V Duchcově dnes začínají tradiční Casanovské slavnosti příjezdem Giacoma Casanovy v kočáře

DUCHCOV – Právě dnes začíná v Duchcově tradiční  25. ročník Casanovských slavností. Začátek je naplánován na dnešní 18. hodinu, a to příjezdem Giacoma Casanovy v kočáře na zdejší zámek a zahajovacím přípitkem s vrchností města na zámeckém balkónu. Moderátorem Casanovských slavností v Duchcově bude i letos Aleš Lehký.

Zahajovacím open air programem bude i letos divadelní komedie ze života G. Casanovy v nastudování DIVADLA „M“ tentokrát s názvem ITALSKÉ PŘEKVAPENÍ. V premiérové hudební komedii se jako speciální host představí herec LUKÁŠ LANGMAJER! 

Casanovské slavnosti jsou největší celoměstskou akcí v Duchcově.  I letos na návštěvníky čekají koncerty všech žánrů, videomaping, divadla i atrakce pro děti, program pro dospělé, flér jarmark, řemeslné trhy, bohaté občerstvení, ohňostroj a mnoho dalšího. Redakce agentury JV PRESS.cz bude na místě a přinese vám fotoreportáž…

DOPRAVNÍ OMEZENÍ: V pátek 7. června od 11:00 hodin do soboty 06:00 hodin bude v ulici Masarykova platit zákaz zastavení. Od 17:45 hodin do 18:00 hodin bude z důvodu průjezdu kočáru s G. Casanovou omezen provoz v ulici Masarykova v úseku od kina Lípa na nám. Republiky.

V sobotu 8. června bude při průjezdu městem snížena rychlost v ulici Lipová v úseku od kina Lípa po nám. Jiřího z Poděbrad na 30 Km/hod. Dále bude omezeno parkování v ulici Míru v úseku od parkoviště Mlýnská na nám. Republiky z důvodu stání kočárů. V ulici Hrdlovská bude v sobotu od 09:00 do 19:00 hodin platit zákaz stání ve směru podél zdi zámecké zahrady. Masarykova ulice bude po celou sobotu pro motorová vozidla zcela uzavřena. Objízdné trasy budou značeny náhradním dopravním značením.

Parkoviště pro návštěvníky: Záchytné parkoviště je na náměstí Jiřího z Poděbrad, parkoviště v ulici Mlýnská a plocha u křižovatky ulic Skladištní a Želénské.

OFICIÁLNÍ PROGRAM…

Autor: redakce

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář