Finance Pomáháme Reklamy Složky IZS Technika Ústecký Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

ZAUJALO NÁS: Akademie dobrovolných záchranářů ČR vyhrála se svým projektem Emergency response team – Záchranný tým

ÚSTÍ NAD LABEM – “Vy rozhodujete, my pomáháme,” tak se jmenuje program společnosti TESCO STORES ČR, a.s. a Nadačního fondu Tesco, který poskytuje finanční podporu na realizaci veřejně prospěšných projektů. Za cíl si kladou zlepšit kvalitu života v České republice a snaží se podporovat rozvoj lokálních komunit.

Do tohoto programu byla zapojena i Akademie dobrovolných záchranářů ČR, z.s. Poté co komise odborného garanta vybrala 3 nejlepší projekty v každém regionu, mohli následně zákazníci za každý nákup získat žeton, jehož pomocí hlasovali pro projekt, který chtěli podpořit. Projekt s nejvyšším počtem hlasů v daném regionu vyhrál příspěvek 30 000 korun.

„S velkou radostí Vám oznamujeme, že s Vaší pomocí a podporou Akademie dobrovolných záchranářů ČR, z.s., vyhrála 1 místo ve výzvě probíhající do 16. listopadu 2018 s celkovým počtem hlasů 21 760. A to s projektem pod názvem Emergency response team – Záchranný tým.“

Z financí Nadačního fondu Tesco tak záchranáři ADZ ČR pořídili nové zásahové uniformy pro aktivní členy, kteří jsou zařazeni do zvláštní složky spolku ERT a další potřebnou výbavu v podobě bezpečnostních přileb a čelovek. Tento projekt byl realizován v sobotu 13. 7.2019 a pořízené vybavení bylo předáno vybraným členům týmu.

„Za celou organizaci děkujeme společnosti TESCO STORES ČR, a.s. a Nadačnímu fondu Tesco. Ale především velké poděkování patří Vám zákazníkům, kteří hlasovali pro projekt Emergency response team – Záchranný tým.

Nesmírně si toho vážíme a tato zpětná vazba je pro nás další motivací k dobrovolné činnosti.“

Za celý tým ERT ADZ ČR, z.s. Petr Urban, ředitel spolku.

FOTOGALERIE…

Zdroj: Akademie dobrovolných záchranářů ČR, z.s.
PR

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář