Krimi Nezaradené Policie Pomáháme Praha Složky IZS Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

Policisté pátrají po dvojici mladíků, kteří společnými silami napadli návštěvníka klubu a způsobili mu vážná zranění v obličeji.

PRAHA- Policie pátrá po dvou mladých mužích, kteří se podle ní zúčastnili únorové bitky před barem na Vinohradech. Jeden z poškozených měl zlomenou čelist a zraněnou hlavu.

Před jedním z tamních klubů vznikly neshody mezi několika návštěvníky, které pokračovaly vzájemným napadáním všech zúčastněných. Celý konflikt pak ukončilo vážné zranění jednoho z aktérů, které mu způsobili společnými silami dva dosud neznámí mladíci. Údery a kopy mu zlomili horní čelist a poranili na hlavě.

Policistům se přes veškeré úsilí nepodařilo do současné chvíle dvojici ztotožnit. Proto se touto cestou obracíme na širokou veřejnost s žádostí o spolupráci. Pokud máte informace, které by vedly k nalezení či ztotožnění podezřelých na přiložených záznamech, kontaktujte linku tísňového volání 158.

Případ je prověřován pro podezření ze spáchání trestných činů ublížení na zdraví a výtržnictví, za což hrozí v případě odsouzení, až tři roky odnětí svobody.

Autor: por. Mgr. Jan Rybanský

Lukáš Jirka
ŠÉFREDAKTOR lukas.jirka@jvpress.cz 737 310 273
http://www.jvpress.cz

One Reply to “Policisté pátrají po dvojici mladíků, kteří společnými silami napadli návštěvníka klubu a způsobili mu vážná zranění v obličeji.

  1. Pingback: this website

Napsat komentář