EXTRALIGA Koronavirus Sport Technika Ústecký Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

Hokejisté HC Verva Litvínov museli přerušit přípravu! Jeden z hráčů byl pozitivně testován na přítomnost koronaviru COVID-19. Celý tým je v karanténě

LITVÍNOV – Jeden z hráčů A-týmu HC Verva Litvínov byl pozitivně testován na přítomnost koronaviru COVID-19. Krajská hygienická stanice Ústeckého kraje dnes nařídila karanténu celému A-týmu HC Verva Litvínov a části zaměstnanců klubu, kteří byli v kontaktu s A-týmem. Všechny nyní čeká testování na přítomnost koronaviru COVID-19.

Jeden z hráčů A-týmu HC Verva Litvínov byl pozitivně testován na přítomnost koronaviru COVID-19. Zmíněný hráč byl v uplynulých dnech v kontaktu s osobou, u které se později potvrdila nákaza novým koronavirem, a od zjištění této skutečnosti byl izolován od ostatních spoluhráčů.V této souvislosti byl již od úterý izolován rovněž jeden člen realizačního týmu, který byl se zmíněným hráčem v dlouhodobějším kontaktu.

Krajská hygienická stanice Ústeckého kraje dnes nařídila karanténu celému A-týmu HC Verva Litvínov a části zaměstnanců klubu, kteří byli v kontaktu s A-týmem. Všechny nyní čeká testování na přítomnost koronaviru COVID-19.

Vzhledem k těmto okolnostem dochází k okamžitému přerušení přípravy na novou sezonu. Klub je v současné době v intenzivním kontaktu s krajskou hygienickou stanicí Ústeckého kraje, se kterou konzultuje další postup.

Zdroj: HC VERVA Litvínov 

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář