Krimi Policie Složky IZS Technika Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zlínský Zprávy podle krajů

DRAMA – VIDEO: Fanoušci v opilosti po fotbalovém utkání v Uherském Hradišti v obrovské přesile zaútočili a napadli dva policisty! Ti před rozzuřeným davem nakonec museli ujet

UHERSKÉ HRADIŠTĚ – Rychlostí blesku se Internetem šíří video z mobilního telefonu, kde skupina fanoušků v opilosti napadá dva policisty v areálu sportovní haly v Uherském Hradišti. Těm po několika minutách nezbývá nic jiného, než ujet! Redakci agentury JV press.cz se podařilo záznam z napadení policistů získat.

K celému incidentu došlo v sobotu 15.května po fotbalovém utkání FC Slovácko vs. Bohemians 1905 v areálu sportovní haly v Uherském Hradišti. Dvoučlenná hlídka policistů tam projížděla kolem sportovní haly, kde s pivem v ruce postávala skupina asi pěti desítek fanoušků.

Někteří alkoholem posilnění fanoušci pak začali házet kelímky a lahve po služebním autě policistů za doprovodu vulgárních nadávek a posměšků. Řada z nich se tak dopustila útoku na úřední osobu, výtržnost a další prohřešky.

Hlídka policistů proto zastavila s úmyslem incident s fanoušky řešit! Bohužel přesila byla obrovská a dva policisté neměli šanci se ubránit i když použili v závěru strkanice slzný plyn. Jeden z hříšníků dokonce hodil po zasahujícím policistům kelímek s pivem. Nechybělo ani strkání, vulgární nadávání či, kopání do služebního auta… Nikdo z přihlížejících se napadených policistů bohužel nezastal ale naopak, někteří si celý útok ještě natáčeli na mobilní telefon.

Dvojici napadených policistů pak nezbylo nic jiného, než narychlo nasednout do služebního vozu a ujet před běsnícím davem opilců!

Celou věcí se tak nyní zabývá policie.

Autor: Honza Vraný

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář