Krimi Městská policie Pátrání Plzeňský Policie Pomáháme Složky IZS Technika Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

POZOR: Z Psychiatrické nemocnice v Dobřanech utekl pacient trpící duševní poruchou a může být nebezpečný pro své okolí

PLZEŇSKÝ KRAJ – Policisté pátrají po muži, který dnes utekl z Psychiatrické nemocnice Dobřany. Dotyčný trpí duševní poruchou a může být nebezpečný pro své okolí.

Informace vedoucí k jeho vypátrání uvítáme na lince 158 nebo na policejní služebně. Pohřešovaný, který pochází z Prachaticka dnes kolem 13.00 hodiny utekl ze zdravotnického zařízení na jižním Plzeňsku, kde byl hospitalizován dobrovolně. Jmenovaný by mohl být agresivní vůči druhým osobám.

Pohřešovaný muž je vysoký 175 – 181 cm, hubené postavy, má hnědé oči a delší vlasy v délce cca 10 cm šedo – černé barvy. Při odchodu ze zdravotnického zařízení měl na sobě nemocniční ošacení, a to teplákovou soupravu.

Policisté žádají všechny občany, kteří by mohli podat jakoukoli informaci o pobytu, výskytu nebo pohybu pohřešované osoby, aby neprodleně podali zprávu na jakoukoliv služebnu Policie České republiky nebo na tísňovou linku 158.

Autor: por. Ing. Eva Červenková
Zdroj: Policie ČR

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz