Krimi Policie Praha Složky IZS Technika Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

POZOR: Z léčebny v Praze utekl nebezpečný sedmatřicetiletý pacient, který se léčí schizofrenií! Na útěku může být nebezpečný svému okolí

PRAHA – Muž utekl z léčebny v Praze, kde byl nedobrovolně léčen a není vyloučeno, že by mohl být na útěku nebezpečný svému okolí. Teď po něm pátrají kriminalisté. 

Pražští kriminalisté pátrají po sedmatřicetiletém muži, který utekl z léčebny v Praze. V zařízení je hospitalizován na nedobrovolném léčení se schizofrenií. Není vyloučeno, že na útěku může být nebezpečný svému okolí. Pohřešovaný rád cestuje a dle zjištění kriminalistů toužil vyrazit někam na výlet. Je proto možné, že se pohybuje na autobusových nebo vlakových nádražích, či na letišti Václava Havla.

Popis osoby: hubená, 180 cm vysoká postava, hnědé vlnité vlasy, hnědé oči a hnědočerné vousy. Muž by měl mít na sobě mikinu s kapucí, oranžovou kšiltovku a zelené tenisky.

Kriminalisté se touto cestou obracejí na širokou veřejnost s žádostí o spolupráci při pátrání. Pokud máte informace, které by vedly k vypátrání muže, kontaktujte linku 158. Uprchlého prosím nezadržujte, vyčkejte na příjezd policistů.

Autor: por. Mgr. Jan Rybanský

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz